Корупція підбирається до Суспільного телебачення

10 апреля 2017, 11:43
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
48

Вибори керівника Суспільного телебачення не будуть чесними і прозорими, тому що влада підкупила делегованого від нашої фракції до наглядової ради СТ Вячеслава Козака.


Адміністрація Президента протягує на посаду керівника СТ Олега Наливайка. Наша політична сила підтримує Зураба Аласанію, який викривав корупцію Президента Порошенка. Всупереч нашій позиції корумпований владою Козак голосуватиме за провладного Наливайка, а не за Аласанію. Через цю продажність я вимагаю відкликати Козака. У відповідь кум Порошенка міністр інформполітики Юрій Стець бреше про політичний тиск на Суспільне.

Наша фракція голосувала за закон про Суспільне телебачення, бо українці мають право на чесні новини. Тому ми боремося за те, щоб влада у змові з олігархами його не приватизували.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,Козак,Радикальна партія,Олег Ляшко,телебачення,фракція РПЛ,Аласания
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.