Кредити в обмін на майбутнє

4 апреля 2017, 21:40
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
230

Президент Порошенко знову заявляє про “досягнення” – Євросоюз виділив 600 мільйонів євро.


За цей кредит влада зобов’язалася скасувати наш мораторій на вивезення необробленого лісу кругляку, в результаті чого десятки тисяч українців втратять роботу. Учора МВФ виділив 1 мільярд доларів в обмін на продаж нашої землі і підвищення пенсійного віку.

Від таких “досягнень” влади голова йде обертом. Набиратися кредитів, щоб утриматися при владі, за які українці розплачуються своїм майбутнім – це величезний обман і гріх!! Пане Президенте, звітуйте не про набрані кредити, а про кількість створених нових робочих місць для українців, про зменшення рівня бідності в Україні. Ваша візантійська політика корупційних договорняків з олігархами, ваша жадоба грошей, ваша нечесність до українців – такі ж риси у вашої колишньої партнерши Тимошенко, ви з нею сіамські близнюки!! Українці заслуговують на іншого Президента України

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Олег Ляшко,мораторій,олігархи,Євросоюз,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.