В офшорах немає роботи для українців

16 марта 2017, 14:42
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
76

Заступник Голови НБУ Яків Смолій заявив про наміри НБУ знизити обсяг обов’язкового продажу валютної виручки експортерами до 50%.


Команда Радикальної партії запропонувала це ще влітку минулого року у нашому з Віктором Галасюком та колегами законопроект №4866 про лібералізацію валютних операцій для сприяння інвестиціям та експорту. В лютому цього року він був підтриманий профільним комітетом, але досі не поставлений на голосування парламенту.

Хто не пам’ятає – в серпні 2014 року НБУ зобов’язав всіх експортерів продавати 100% валютної виручки. Таке обмеження лише стимулювало експортерів не заводити валюту в Україну та ховати її в низько-податкових юрисдикціях. Але в офшорах немає роботи для українців! Тому Радикальна партія послідовно бореться за українську промисловість, інвестиції та експорт.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ,законопроект,парламент,Радикальна партія,офшори,Олег Ляшко,промисловість,інвестиції,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.