Слава Українській Жінці!

08 березня 2017, 20:54
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
113

Любі мої жінки, щиро вітаю зі святом весни, тепла і краси!


Пробачте, що ми не завжди приділяємо вам достатньо уваги на яку ви заслуговуєте, але знайте: ви - найдорожче, що є в нашому житті! Хай цьогорічна весна сонячним промінням загляне в кожне віконце і розтопить усі негаразди та проблеми і принесе тільки добробут, злагоду і любов!

Найперше слово, яке ми говоримо, слово жіночого роду – це слово Мама.
Мама – найсвятіша, найрідніша і найніжніша. В моєї мами видалась нелегка доля, так сталось,що мама віддала мене в дитячий будинок, але ніколи не тримав на неї зла і з глибоким розумінням поставився до ситуації. Вона гідно вистояла всі незгоди, за що їй низькій уклін!

Вітаю мою кохану дружину Росіту і прошу пробачення за те, що так багато працюю і не завжди розумію, коли ти говориш: «В доме должен командовать кто-то один - Я»

Вітаю мою маленьку принцесу, донечку Владиславу, усмішка якої для мене найбільше щастя!

Вітаю мою молодшу сестричку Яну, яка завжди підтримує і розуміє мене, як ніхто інший.

Вітаю мою любу тещу Римму Олександрівну, терпіти такого зятя, як я – подвиг

Слово «партія» теж жіночого роду. Радикальна партія, яку я очолюю за радикальне збільшення кількості жінок у владі. Насправді, жінки роблять політику більш людяною і спрямованою на захист наших дітей. Вітаю моїх соратниць - активісток РПЛ - і бажаю ніколи не втрачати уміння так вміло поєднувати бойовий дух і жіночність. Я певен, що разом ми точно переможемо і піднімемо Україну з колін!

Любі бабусі, матусі, кохані дружини, донечки, низький уклін Вам за турботу, розуміння та підтримку!
Українська жінка – красуня, берегиня і мама!
Слава Українській Жінці!Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: мама,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,свято,8 березня,жінки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.