Ніхто не має права втручатися у внутрішні справи України

6 марта 2017, 15:23
Лідер Радикальної партії
2
194

Посольство США наполягає на створенні антикорупційного суду в Україні.


Посольство США пропонує кандидатуру аудитора діяльності НАБУ. Це безцеремонне втручання у внутрішні справи України!! Ні одна суверенна держава, яка себе поважає, ніколи б не дозволила нічого подібного жодному іноземному посольству чи уряду. Коли українська влада погоджується на таке втручання, вона принижує українців.

Цей бардак, хаос, анархію і меншовартість треба негайно припиняти, якщо не хочемо остаточно втратити Україну. Ми відновимо у державі залізний порядок і керованість, жорстку вертикаль влади, відповідальну перед громадянами.

А від наших американських партнерів і союзників я вимагаю небагато – виконати свої зобов’язання за Будапештським меморандумом, укласти пряму військову угоду з Україною і надати нам оборонну зброю для відбиття російської агресії.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,корупція,Ляшко,Радикальна партія,Україна,фракція РПЛ,НАБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.