Президент України провалив шанс використати найвищу трибуну світу

01 березня 2017, 12:50
Власник сторінки
Народний депутат України
0
188
Президент України провалив шанс використати найвищу трибуну світу

Від сьогодні в РБ ООН головує Велика Британія


Завершилося місячне головування України в Раді Безпеки ООН.
Від сьогодні в РБ ООН головує Велика Британія.

Українське керівництво мало місяць для того, щоб за три роки з часу окупації Росією Криму та початку агресії на сході нашої держави, прибути в лютому до Нью-Йорка і виступити чітко та твердо з власною позицією, візією і планом щодо повернення окупованого Криму і наших східних теренів, а також з вимогою щодо посилення режиму санкцій та ізоляції стосовно країни-агресора.

Цього не було зроблено президентом країни, який не використав нагоду, щоб виступити з найвищої трибуни світу для представлення, української позиції, українського плану, українських вимог.

Як використав свою нагоду, для прикладу, президент Сербії Томіслав Ніколіч, який в рамках брифінгу щодо Косово презентував 27 лютого ц.р. Раді Безпеки ООН сербську позицію, сербський план і сербські вимоги стосовно Косово.


Як засновниця ООН, як непостійний член і головуюча в РБ ООН, як жертва агресії, Україна мала зайняти у лютому проактивну позицію і продемонструвати найвищу присутність: попри те, що проекти наших заяв і резолюцій блокуються Росією, але ми маємо на весь світ кричати про свою біду, про свій біль, про свої вимоги. І це мав зробити глава держави.

На жаль, українського президента не було у Нью-Йорку в лютому, як не було його на антикорупційному форумі у Лондоні. 

Місце дії зайняла порожня патетика...

Недоброзичливці кажуть, що президент не поїхав до Нью-Йорка, бо не одержав підтвердження на широко анонсовану зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Не хочу вірити у це, хоча, якщо це правда, то на шальках терезів мала б переважити можливість звернутися до всього світу з найголовніших для України питань.

І ще одне. 

Я твердо переконаний, що світ має вшановувати в ООН українців, які віддали життя за власну країну, а не Чуркіна...
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.