Крути: відлуння боротьби

29 января 2017, 17:46
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
158

300 студентів і близько сотні вояків вільного козацтва проти 4000 більшовиків.


Недосвідчені добровольці проти безжалісних солдат регулярної армії.

Вільні люди проти холуїв, які замість одного царя повірили в іншого.

Так було 99 років тому, під час сумнозвісного бою під Крутами. Сьогодні історія повторюється з дивовижним збігом обставин.

Як в 1918-му молоді люди в нерівному бою під Крутами дали відсіч сильній армії більшовиків, так і в 2014-му, після народної перемоги над режимом диктатора Януковича, неозброєні та ненавчені добровольці кинулися на передову – голими руками зупиняти російські танки на Сході.

Визвольні змагання початку ХХ століття повинні були назавжди закарбувати у нашій пам’яті – без сильної армії України не буде. Натомість, отримавши незалежність, недалекоглядні політики віддали ядерну зброю і розвалили ЗСУ.

Але знищити добровольців – молодих, самовідданих патріотів, не під силу нікому. 99 років тому більшовики замучили і розстріляли усіх, хто не загинув в бою. Але ми пам’ятаємо кожного. Так само, як пам’ятаємо кожного Героя Небесної Сотні, розстріляної за вказівкою влади.

Вони загинули, щоб ми боролись далі. І ми боротимемось!

Традиційно з командою в цей день низько вклонився нашим Героям. Вічна пам’ять.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Крути,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,війна,герої,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.