Неук Луценко зварганив чергову заказуху проти моєї команди

26 января 2017, 23:22
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
1
214

Я розібрався в справі Олексія Бевзюка.


Як і думав, нашвидкоруч зварганена неуком Луценком заказуха. Вже через 15 хвилин після затримання Бевзюка заступник начальника четвертого слідчого відділу ГПУ Володимир Колодчин розказував журналістам про “злочин” радикалів.

Кум Порошенка Луценко, під якого вперше в історії України спеціально змінили закон і роздали в Раді торбу грошей, щоб цей алкаш став генпрокурором (читайте явку з повинною Онищенка), на замовлення Порошенка фальсифікує проти мене і моєї команди справи, бо якийсь ідіот сказав Луценку, що він буде наступним Президентом. І тепер вони з Порошенком наввипередки змагаються, хто дошкульніше мене вкусить. Господь позбавив їх обох розуму. Не з тим воюєте, зуби обламаєте!

Президентом не буде ні Порошенко, ні його корисний ідіот Луценко. Бо українці підтримують мене. Коли я буду Президентом, ці два зажрані куми отримають своє по-повній. Гарантую!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Генеральный прокурор,Олег Ляшко,Юрій Луценко,замовлення,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.