Заява РПЛ щодо терору російських спецслужб в Україні

23 січня 2017, 20:05
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
311

Заява Фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді України:


“Керівництво Російської Федерації не полишає спроб дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні шляхом залякування та вбивств активних громадян: відомих політиків, громадських діячів, журналістів, волонтерів і активістів. Для реалізації цих планів на території РФ діє потужний диверсійно-терористичний центр, який використовує, зокрема, раніше засуджених громадян України, злочинців, зрадників з числа колишніх українських військових та правоохоронців.

Черговим злочином російських спецслужб мав стати замах на життя народного депутата від «Народного фронту», радника голови МВС Антон Геращенко. Проте, завдяки професійним діям Служби безпеки України та Національної поліції, плани російських терористів були зірвані. Виконавці затримані і вже співпрацюють зі слідством. Важливий факт: вбивство політика планувалося за тим самим сценарієм, за яким 20 липня 2016 року було вбито журналіста та російського дисидента Павла Шеремета. Замах на Геращенка – не перший випадок російського тероризму в Україні. Невдалий кидок гранати в Андрія Парубія, теракт на патріотичній акції в Харкові, підриви волонтерських центрів у східних та південних областях – до всіх цих злочинів безпосередньо причетні особи, які перебувають на території РФ або на окупованих землях, – отже, контролюються режимом Володимира Путіна.

На жаль, Україна не єдина зіштовхнулася з цим викликом. Відомих опонентів Путіна неодноразово знищували на території країн ЄС та НАТО. Зокрема, Високий суд Лондона у 2016 році дійшов висновку, що отруєння колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка радіоактивним полонієм було погоджено з очільником російської держави. Це – глобальна терористична загроза.

Ми обурені продовженням державного тероризму Росії на території України та вимагаємо у світового співтовариства допомоги й захисту. Впевнені, тільки спільні зусилля цивілізованих країн, європейських та міжнародних організацій можуть зупинити агресора. Мусимо якнайшвидше налагодити повсякденну співпрацю антитерористичних підрозділів, обмін інформацією.

Сьогодні Україна знаходиться на передовій боротьби за європейські демократичні цінності, за свободу та незалежність цілої Європи та вільного світу. Звертаємося до Генеральної асамблеї ООН, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій із закликом вжити усіх можливих заходів для тиску на керівництво Росії. Мова терору, якою Кремль намагається диктувати світу свої умови, є неприпустимою! Демократичні країни мають рішуче засудити агресивну гібридну війну Росії – зокрема, й такі її елементи, як підривна пропаганда в Україні й на Заході.

Важливим елементом протидії російській агресії є збереження та посилення економічних та політичних санкцій щодо Росії та осіб, які причетні до дестабілізації ситуації в Україні. Спільні дії українських та європейських інституцій, всього вільного світу вже показали свою ефективність. Віримо, що так буде і надалі”.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: НАТО,ООН,Росія,Кремль,тероризм,Радикальна партія,Парубій,Україна,Європа,Євросоюз,спецслужби,терор,Володимир Путін,фракція РПЛ,Павло Шеремет,Антон Геращенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.