НАЗК виступило брудним інструментом у наклепницькій кампанії проти лідера РПЛ

21 січня 2017, 21:53
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
159
НАЗК виступило брудним інструментом у наклепницькій кампанії проти лідера РПЛ

Заява Радикальної парті Олега Ляшка:


"Радикальна партія завжди ставила боротьбу і запобігання корупції одним із своїх програмних завдань. Саме тому у Верховній Раді фракція РПЛ ініціює і підтримує законопроекти, спрямовані на формування і забезпечення діяльності нових антикорупційних органів. Натомість ми вимагає від таких органів лише одного - незалежної, політично неупередженої професійної діяльності. Тим більше, що члени НАЗК самі собі встановили непристойно високі виплати - понад 100 тисяч гривень на місяць.

Члени фракція РПЛ чітко і €відповідально дотримуються вимог антикорупційного законодавства, і завжди готові до співпраці із НАЗК, в тому числі у вивченні необхідних документів та наданні аргуменованих пояснень. Те ж стосується порушеного питання щодо витрат лідера РПЛ на авіаквитки, які здійснені у повній відповідності до вимог антикорупційного законодавства.

Але НАЗК ще до проведення неупередженої перевірки оприлюднило від свого імені політичну оціночну заяву з метою дискредитації лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Цей кричущий факт свідчить, що НАЗК виступило брудним інструментом у наклепницькій кампанії проти лідера РПЛ, ініційований його політичними опонентами.

Радикальна партія вимагає від НАЗК займатися своєю професійною діяльністю і не брати участі у брудних кампаніях політичного тиску на лідера опозиції".Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b4956

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,тиск
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.