Європохеристи vs патріоти

18 січня 2017, 23:10
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
247

Спроби “урядових даунів” мене дискредитувати та змусити вибачитись за мою патріотичну позицію не увінчалися успіхом.


Я вибачаюся лише у дітей сонця за те, що так звані “єврооптимісти” образили їх порівнянням з дійсно розумово відсталими чиновниками.

Я хочу, щоб всі зрозуміли: сьогодні в парламенті відбувається світоглядна дискусія про долю нашої держави.

Команда Радикальної партії бореться за те, щоб Україна була розвиненою і багатою державою, щоб українці мали роботу і достойну зарплату.

А наші опоненти в особі так званих “єврооптимістів”, які насправді є європохеристами і гнилими консервами олігархів, хочуть, щоб наша країна була сировинною колонією і “банановою республікою”, в якій українці будуть жебраками.

Якби “європохеристи” дійсно хотіли захистити Україну, а не олігархів, то вони б ні мені бойкоти влаштовували, а європейцям, які не дають нам безвіз.

Хоча насправді сьогодні той безвіз більшості українців треба, як зайцю стоп-сигнал. Людей треба, в першу чергу забезпечити роботою і гідною зарплатою, тоді вони хоч на Марс зможуть літати і ніякі візи їм в цьому не завадять. Але людям не дають ні перше, ні друге, ні третє…

А дозволити продавати землю і ліс, позбавити українців пенсії, піднявши пенсійний вік, в обмін на примарний кредит МВФ, я не дозволю.

Політика, яку проводить нинішня влада в купі з компрадорською парламентською більшістю, що освячує антиукраїнські закони, спрямована на знищення нашої держави.

Альтернатива одна: радикальна зміна економічного курсу, підтримка національного виробника, створення робочих місць, подолання бідності, збільшення доходів українців.

І хай йдуть під три чорти зі своїми кредитами! А тих, хто проти такої нашої позиції – я їх, як танк, переїду!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.