Рахуються тільки з сильними

11 января 2017, 09:46
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
221

Президент Порошенко і його керівництво МЗС вражають мене своєю безхребетністю, беззубістю і непрофесіоналізмом.


Замість жорсткої, принципової та чесної розмови з нашими міжнародними партнерами та гарантами, які вже відкрито посилають нас із Будапештським меморандумом, Порошенко і МЗС демонструють надмірну гнучкість спини, почуття меншовартості та бажання подобатися. Рахуються лише з сильними, і в дипломатії також.

Саме тому я запланував ближчим часом провести зустрічі з послами в Києві Великої Британії, США, Франції, Китаю, щоб попередити уряди цих країн про надважливі для всього світу наслідки недотримання ними гарантій Україні за Будапештським меморандумом. У випадку їх невиконання Україна перестане бути учасником Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року, до якого ми долучилися на підставі Закону України №248/94-ВР від 16 листопада 1994 року.

Тому коли сьогодні ядерні держави відкидають чи не підтверджують свої міжнародно-правові зобов’язання перед Україною за Будапештським меморандумом від 5 грудня 1994 року “Про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї” – це означає, що Україна автоматично перестає бути учасником цього Договору і цілком законно поновлює своє право на ядерну зброю.

Українці – не папуаси, щоб принижувати нас обміном золота на дзеркальця!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МЗС,Радикальна партія,Олег Ляшко,Петро Порошенко,ядерна зброя,фракція РПЛ,дипломатія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.