Через таких, як Гонтарєва, Україна ніколи не стане економічним тигром

07 січня 2017, 17:47
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
7
539

Рішення Нацбанку про випуск 1000 гривневої купюри деструктивне і шкідливе для України.


Воно вселяє панічні настрої серед громадян і підігріває інфляційні очікування, замість того, щоб давати людям цінову стабільність і упевненість у завтрашньому дні.

Порошенко, який поставив власні бізнесові інтереси вище державних, рекомендувавши свою близьку партнерку Гонтарєву головою Нацбанку, нарешті має визнати свою велику помилку і відправити її у відставку.

З такими персонажами як Гонтарєва та її колоніальною політикою Україна ніколи не стане економічним тигром, бо господарів Гонтарєвої хвилює тільки вміст власних бездонних кишень. Натомість грошово-кредитна політика Нацбанку має сприяти економічному зростанню в Україні, подоланню бідності і працевлаштуванню українців. Це те, що я і моя команда пропонує українцям. Нашому успіху заздритиме увесь світ і ми, нарешті, припинемо жебракувати.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ,Порошенко,Радикальна партія,Олег Ляшко,економіка,гривня,фракція РПЛ,Гонтарева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.