За міжнародну політику у нас відповідають або дураки, або російські агенти!

25 декабря 2016, 12:06
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
500

Те, що зараз відбувається у відносинах України з Ізраїлем – це дипломатична диверсія.


Ті, хто в Україні відповідають за міжнародну політику – або кінчені дураки, або російські агенти!

Нещодавно Ізраїль підтримав нашу державу в ООН, разом із іншими країнами засудивши російську окупацію Криму. У відповідь представник України в Раді безпеці ООН підтримав антиізраїльську резолюцію по поселеннях, замість того, щоб хоча б утриматися. На додачу в Умані невідомі здійснюють напад на єврейську синагогу. Усі ці події відбуваються напередедодні візиту прем’єра Гройсмана в Ізраїль і голосування в ізраїльському Кнесеті резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу.

Цілком очікувана реакція Ізраїлю на ці події – візит прем’єра Гройсмана скасований. Результати голосування по Голодомору теж можна передбачити. Національним інтересам України завдано непоправної шкоди, яку тепер нам довго треба буде усувати.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Голодомор,ООН,геноцид,Умань,синагога,Радикальна партія,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,міжнародна політика,Ізраїль,Крим,прем'єр-міністр,фракція РПЛ,окупація,диверсії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.