Бідні люди ніколи не виберуть чесну владу

22 декабря 2016, 11:14
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
1
122

Якби українці мали гроші – вони б ніколи не брали принизливі подачки від кандидатів-гречкосіїв.


Саме тому ми так відчайдушно вигризали з горла влади радикальне підвищення доходів українців. Україну ми відбудуємо із багатими оюдьми, а не з жебраками.

Так, новий бюджет не ідеальний. Але ідеального бюджету не було за всі 25 років Незалежності і не буде. Навіть якби я сам написав бюджет – він все одно мав би недоліки. Всім не догодиш. Навіть коли Ангел летить, комусь заважає шурхіт його крил.

Провалити бюджет – означало б не лише залишити без підвищення зарплат медиків, вчителів, рятувальників, заморозити мінімальну зарплату, але й кинути напризволяще армію в час війни. До цього закликали московська зозуля Тимошенко та прокремлівський злодійський блок.

Голосуючи за бюджет, ми голосували за збільшення видатків на Збройні сили України, за підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, за безкоштовні ліки для хронічних хворих, за підтримку національного виробництва.

Безумовно, не всі наші вимоги виконані. Але ми можемо бути в опозиції до влади, проте не маємо права бути в опозиції до України та українців.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,Кремль,Радикальна партія,тимошенко,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.