Кожен з нас може стати Святим Миколаєм

18 декабря 2016, 21:01
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
55
Кожен з нас може стати Святим Миколаєм

Люди! Прошу всіх, у кого є хоча б маленька можливість, привітати завтра з Днем Святого Миколая тих діточок, які найбільше чекають уваги і підтримки в цей день: сиріт, хворих, дітей з бідних родин.


Я сам дитдомівець і добре знаю, як таким дітям потрібна турбота. Особливо чекають на подарунок зовсім маленькі.

Не забувайте і про дітей, чиї батьки віддали своє життя Україні: Герої Небесної сотні та Герої Війни на Сході країни. Ці хлопці й дівчата повинні отримати усе, що загадали, адже найбільше їхнє бажання уже ніколи не здійсниться.

Також потребують допомоги родини переселенців, яким фінансово накладніше привітати дітей з Миколайчиком через величезну кількість побутових труднощів.

Подумайте і згадайте: серед Ваших знайомих обов’язково знайдуться дітки, яким важче, ніж іншим. І нехай Господь віддячить Вам за Вашу доброту міцним здоров’ям, щастям і успіхами! 🙂

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,День святого Миколая Чудотворця,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.