Ангели наших Воїнів, без яких не бачити нам перемоги

5 декабря 2016, 13:26
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
83
Ангели наших Воїнів, без яких не бачити нам перемоги

Зі святом!


Дехто з них залишив роботу і сім’ї. Дехто ділив зарплату навпіл, залишаючи собі лиш те, що вкрай необхідне для життя. Дехто не спав ночами, аби пошити черговий комплект білизни для наших захисників. Дехто з них втратив на війні своїх рідних і друзів, але попри все – не втратив надію і віру в світле майбутнє України.

Спершу вони доставляли допомогу на Майдан, пізніше – на фронт. Їх об’єднує патріотизм і любов до рідної землі. А вони об’єднують нас із вами.

Вони – це волонтери, які доступні 24 години на добу 7 днів на тиждень. У них не буває вихідних чи поганого настрою. Вони просто беруть на себе відповідальність за долі сотень часто невідомих їм Героїв.

Ангели наших Воїнів, без яких не бачити нам перемоги. Щиро вдячний вам за ваш нелегкий труд, терпіння і силу волі. Ваш подвиг, так само, як і подвиг наших солдат – неоціненний! Ви – частина історії, яку самі пишете. Гордий, що тисячі волонтерів по всій країні – у нашій команді.

Зі святом!

 
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,війна,волонтери,схід,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.