Геть московських холуїв з українського телебачення

29 листопада 2016, 14:23
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
445

Нацраду – у відставку!


Разом із колегою Віктором Вовком зареєстрували проекти Постанов ВР про невідкладний звіт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та розпуск її нинішнього складу.

Радикальна партія раніше неодноразово звертала увагу на те, що ряд телеканалів, у першу чергу “Інтер”, проводять відверто сепаратистську інформполітику, допомагаючи російському агресору і загрожуючи своєю діяльністю національній безпеці України.

Останньою краплею стала трансляція з території країни-агресора багатьма українськими телеканалами прес-конференції втікача Віктора Януковича, який виправдовуває російську агресію і війну в Україні, визнає анексію Криму.

У зв’язку з цим Радикальна партія заявляє свій рішучий протест проти бездіяльності Нацради з питань телерадіомовлення на порушення вимог законодавства та інформаційну диверсію проти України.

Нагадаємо, що днями набули чинності зміни до закону про телерадіомовлення, за якими Нацрада отримала драконівські повноваження на застосування санкцій до телеканалів. Радикальна партія за ці зміни не голосувала, адже ми переконані, що нереагування Нацради на антидержавну інформполітику ряду телеканалів зумовлене не відсутністю повноважень, а домовленостями власників цих компаній із владою. А додаткові повноваження цьому органу надані лише для розправи над опозиційними до влади теле і радіоканалами.

Викликає також обурення відсутність реакції Нацради на цинічне нехтування рядом телеканалів заборони на трансляцію розважальних програм у День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Для прикладу, телеканал СТБ, який належить олігарху-космополіту Пінчуку, додумався у цей трагічний день крутити у своєму ефірі програму “Зважені і щасливі”.

Ми переконані, що перемога у відбитті російської агресії здобувається не лише на Східному фронті нашими славними бійцями. Державницька інформполітика – одна із найважливіших складових майбутньої перемоги над агресором. Нацрада та Міністерство інформполітики не вносять свій внесок у перемогу над агресором, тому мають бути радикально реформовані.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,інтер,Пінчук,фракція РПЛ,Нацрада з питань телебачення і радіомовлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.