Тимошенко разом з Порошенком і Гонтарєвою відповідальна за банкоцид

23 ноября 2016, 18:24
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
219

Я щойно подзвонив Юлії Тимошенко і сказав, що її "ініціатива" про відповідальність голови Нацбанку Гонтарєвої - це плагіат.


Ще в березні 2015 року я з колегами по фракції Радикальної партії зареєстрував проект постанови з вимогою до Президента Порошенка звільнити його подільницю Гонтарєву і притягнути її до кримінальної відповідальності.

Тоді Юлія Тимошенко та її підкаблучник Сергій Тарута мовчали, як у рот води набрали, і відмовилися підтримати нашу ініціативу, хоча я їх закликав долучитися до нашої боротьби з банківською мафією Порошенка. Але Тимошенко було байдуже, бо вона в цей час разом із газовим олігархом Онищенком, якому продала посаду міністра екології, дерибанила мільйони доларів. Тепер, коли цій московській зозулі треба відмитися від порочного зв’язку з Медведчуком, Льовочкіним і Фірташем, вона раптом згадала про злочини Гонтарєвої і вимагає її відставки.

Тимошенко разом із Порошенком і Гонтарєвою відповідальна за банкоцид і пограбування українців. Бо якби вона не мовчала і боролася разом з нами, а не відсижувалася, мільйони людей не втратили б своїх заощаджень.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Медведчук,НБУ,Онищенко,Тарута,Радикальна партія,Юлія Тимошенко,постанова,Петро Порошенко,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.