Я викликаю Тимошенко на дебати

18 ноября 2016, 16:34
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
6
271

Вперше за 20 років свого депутатства Юлія Тимошенко жодного разу на цьому тижні не виступила в парламенті!


Мовчить, як у рот води набрала. А якщо й відповідає, то із свого партійного бункера, ховаючись від незручних питань.

Лідер не може боятися і ховатися! Тому я викликаю Юлію Тимошенко, очільницю фракції “Батьківщина”, двічі прем’єр-міністра України, кращу подружку Путіна на публічні дебати на будь-якому каналі в будь-який час.

Українці втомилися від її мегабрехні, цинізму і фарисейства. І я готовий сказати їй це прямо в очі. У мене є залізні, неспростовні факти багатолітньої співпраці Тимошенко з Путіним.

Я готовий дебатувати з цією нафталіновою московською зозулею на будь-якому ефірі. Навіть якщо вона обере свій рідний сепарський “Інтер” – я зроблю виняток і прийду на канал Льовочкіна і Фірташа.

Ігнорування пані Тимошенко мого публічного запрошення або її відмова означитиме, що вона боїться прямих дебатів, а отже, що Тимошенко – не лідер і не може бути альтернативою Порошенку.

До речі, Петра Порошенка я теж вже давно запрошував на публічні дебати. Він іде на них так само, як і Тимошенко. Бо вони одного олігархічного поля ягоди.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Батьківщина,Кремль,опозиція,Радикальна партія,дебати,Олег Ляшко,Юлія Тимошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.