Навіщо нам угода, яка принижує Україну та українців?

2 ноября 2016, 16:31
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
10
739

Уряд Нідерландів погоджується ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС за умови, що ця угода “не буде першим кроком на шляху до членства України в Євросоюзі”.


Також нідерландський прем’єр Рютте вимагає документально передбачити, що ЄС не надаватиме нашій країні додаткову військову і фінансову допомогу. Але навіщо нам така угода, яка принижує Україну і українців?! Або може пан Рютте знає іншу країну, де люди гинули під прапорами Євросоюзу?

Провал угоди між Україною і ЄС та відсутність обіцяного безвізового режиму – це реалізація плану Путіна. Проблема Євросоюзу – відсутність лідерів, здатних бачити за горизонт. Цінності, на яких створювалася об’єднана Європа – свобода, права людини, демократія – зараз грубо зневажаються очільниками ЄС. Скільки Путін ще має збити цивільних літаків, щоб нідерландський уряд і єврочиновники нарешті зрозуміли, що вони не мають права позбавити українців повернутися до європейського дому?! Ми свою частину угоди виконали. І вимагаємо того ж від ЄС без жодних умов чи застережень.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Путін,Європа,Євросоюз,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.