Гонтарєва злякалась відповідальності за свої злочини

26 октября 2016, 20:15
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
260

Заява пані Гонтаревої є політично вмотивованою


Голова Нацбанку пані Гонтарева звинуватила нашого однопартійця, голову фінансово-банківського комітету Верховної Ради Сергія Рибалку в непрофесійності, політичній заангажованості та нездатності забезпечити ефективну роботу комітету. Пані Гонтарєва вимагає від голови парламенту Андрія Парубія змінити керівництво та склад цього комітету, який нещодавно звернувся до Президента з вимогою відправити саму Гонтареву у відставку.

Ця заява пані Гонтаревої є політично вмотивованою і викликана ініціативою Радикальної партії про внесення змін до Конституції України, які ми зареєстрували минулого тижня про перегляд цілей та розширення відповідальності НБУ, якими ми хочемо зобов’язати центробанк сприяти розвитку економіки України, виробничого сектору та працевлаштуванню українців.

Заява пані Гонтарєвої також свідчить, що незалежність Нацбанку вона трактує як відсутність парламентського контролю та підзвітності, посилення яких передбачено у внесених Радикальною партією законодавчих ініціативах.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ,Радикальна партія,Парубій,Олег Ляшко,економіка,Конституція,Фінансово-банківський комітет,фракція РПЛ,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.