Мораторій на вивіз лісу-кругляка - в дії!

25 октября 2016, 17:03
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
98

Сьогодні зустрівся із колективом вінницького деревообробного підприємства повного циклу "Барлінек Інвест", яке дає роботу 800 працівникам. Інвестиції польські, але працюють на підприємстві українці.


Завдяки введеному нашим законом мораторію на вивезення лісу-кругляка, поляки планують додатково інвестувати саме у виробництво 30 мільйонів євро та набрати ще 300 співробітників. А це означає, що ще 300 сімей матимуть стабільний дохід. А тут середня зарплата 5000 гривень, між іншим.
Це відповідь тим можновладцям, які на догоду МВФ хочуть скасувати мораторій, дозволити вивіз лісу та забрати роботу в людей.

Пообіцяв співробітникам підприємства добиватися в парламенті ще й скасування мита на ввезення обладнання, щоб це та сотні інших підприємств в Україні мали змогу розвиватися та давати роботу людям.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,мораторій,ліс,Вінниця,деревина,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.