Пи#діти - не мішки носити

23 жовтня 2016, 13:57
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
5
258

Луценко анонсував звільнення з тюрми у зв’язку з відсутністю доказів Володимира Медяника – одного з організаторів захоплення росіянами Луганщини.


За моєю інформацією, Єфремова теж можуть невдовзі звільнити. Оце і є справжній Луценко – балабол! Пустого галасу від нього багато, а результату – нуль. Працюючи з ним у парламенті, я мав можливість добре вивчити цього комсомольця, номенклатурника, пристосуванця і п’яницю.

Всі на Луганщині знають – війну в наше місто привели регіонали Єфремов, Бойко, Тихонов, Кравченко, Голенко, Медяник, Дунаєв, комуністи на чолі з Кілінкаровим та інша дрібніша сепаратистська наволоч. Але Луценко не може чи не хоче нічого довести.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,війна,Юрій Луценко,Єфремов,Медяник,Луганськ,фракція РПЛ,сепаратисти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.