Пи#діти - не мішки носити

23 октября 2016, 13:57
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
5
238

Луценко анонсував звільнення з тюрми у зв’язку з відсутністю доказів Володимира Медяника – одного з організаторів захоплення росіянами Луганщини.


За моєю інформацією, Єфремова теж можуть невдовзі звільнити. Оце і є справжній Луценко – балабол! Пустого галасу від нього багато, а результату – нуль. Працюючи з ним у парламенті, я мав можливість добре вивчити цього комсомольця, номенклатурника, пристосуванця і п’яницю.

Всі на Луганщині знають – війну в наше місто привели регіонали Єфремов, Бойко, Тихонов, Кравченко, Голенко, Медяник, Дунаєв, комуністи на чолі з Кілінкаровим та інша дрібніша сепаратистська наволоч. Але Луценко не може чи не хоче нічого довести.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,війна,Юрій Луценко,Єфремов,Медяник,Луганськ,фракція РПЛ,сепаратисти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.