Мій перший виш - моя любов

13 жовтня 2016, 18:45
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
113
Мій перший виш - моя любов

Завжди приємно повертатися у рідні пенати.


Свою першу вищу освіту я здобув у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди. Сюди я приїхав поступати після того, як мене, випускника школи-інтернату, відмовилися взяти до Київського університету через відсутність грошей і волохатої руки. І поступив! Безмежно вдячний моєму університету і його викладачам за те, що дали мені путівку у життя.

Зараз я, вже як почесний голова Наглядової ради цього вишу, відчуваю величезну відповідальність за долю хлопців і дівчат, які тут навчаються. Сьогодні заїхав в гості, привіз сучасну комп’ютерну техніку, яка допоможе студентам отримувати знання.

У той же час, надзвичайно важлива і увага держави до освітньої галузі. Адже, як казав Бісмарк: хто не фінансує школи – той буде фінансувати тюрми.

Тому ми вимагаємо в бюджеті наступного року радикального збільшення видатків на освітню галузь, на підвищення престижу професії вчителів і викладачів, на радикальне збільшення зарплат педагогам, адже зараз вони змушені виживати на копійчані зарплати, працюючи як раби на галерах.

Також дуже важливим є питання працевлаштування молоді, щоб випускники вишів не на базар йшли, а отримували роботу по спеціальності.

На жаль, вже не застав в живих свого вчителя – Олександра Івановича Процевського. Але я обіцяв йому, що завжди виконуватиму його настанови та буду робити все, щоб мій рідний університет і надалі виправдовував статус одного з найкращих в Україні.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Харків,педагоги,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,молодь,студенти,освіта,Університет,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.