Європейська підтримка: порожні декларації чи реальні справи?

11 октября 2016, 18:57
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
120

На словах Європа нас підтримує, але чому ж реальні справи сьогодні так показово йдуть у розріз з деклараціями?


Якщо Європа вимагає відміни мораторію на експорт необробленого лісу-кругляка з України, то вона по суті вимагає від України збереження безробіття, економічної слабкості, фінансової залежності від міжнародних партнерів. Вимагає цього від країни-партнера, знекровленого російською агресією, від країни-друга, яка таку дорогу ціну заплатила за свій європейський вибір, від країни-союзника, яка є форпостом усієї західної цивілізації. Жодні макрофінансові кредити цього не варті того, щоб позбавляти українців роботи!

Тим більше хіба ми заборонили вивезення деревини з України, “перекривши кисень” європейцям? Везіть, але не необроблений ліс-кругляк, а будь-які вироби з деревини. Будь-які – дошку, паркет, меблі, папір… хто ж Вам заважає? Розміщуйте в Україні, яку ви називаєте партнером, свої виробництва і працюймо разом.

Я, до речі, окремо дякую усім європейським інвесторам, хто завдяки мораторію на експорт кругляка вже прийшов в Україну! Якщо у своїх розрахунках євробюрократи не враховують інтереси України, то може врахують хоча б інтереси власних інвесторів?

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,мораторій,ліс,Європа,декларації,інвестори,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.