Містика по-європейськи

29 сентября 2016, 13:27
Народный депутат Украины
2
222

Європейська прихильність фактам виявляється безкорисною, якщо відсутнє бажання покарати винних у катастрофі.

Під час оприлюднення результатів розслідування катастрофи рейсу MH17 в небі над територією України Генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербек сказав: «Ми не можемо зараз заявити більше ніж те, що "Бук" прибув з РФ і туди ж повернувся. Ми не можемо робити заяв про участь Росії як країни чи людей з Росії».

Як кажуть у подібних ситуаціях, це повний розрив шаблону. Є факти, чіткі підтверджені факти, які, до речі, встановлені самим же слідством, про те, що «Бук» приїхав з Росії і туди ж повернувся. При цьому голландський генпрокурор стверджує, що зарано говорити про причетність Росії і росіян до катастрофи! Містика якась. Невже ракетний комплекс возили інопланетяни? Чи, може, це українські військові вторглися на територію РФ, викрали зброю з військової частини, швиденько збили літак, а потім знову вторглися в Росію, щоб повернути «Бук»?

Насправді це не невміння робити очевидні висновки з очевидних фактів. Це звичайна політична слабкодухість, прагматичне небажання йти на конфронтацію з керівництвом країни, яке спричинило загибель майже трьох сотень людей. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.