"Чесний" бюджет Гройсмана доб'є селян

22 вересня 2016, 10:06
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
67

Я вчергове звертаюсь до уряду та Президента з вимогою змінити вектор національної економічної політики!


Уряд Гройсмана хоче зробити дизпаливо дорожче на 1 грн за літр через підвищення акцизу з 95 Євро до 125,5 Євро за тисячу літрів. Це удар по селянам та по багатьом автомобілістам. Таке “покращення” передбачено законопроектом №5132 та включено в проект Держбюджету-2017, який Володимир Гройсман називає “чесним”.

Це рішення влада мотивує наближенням до норм законодавства Євросоюзу. Цікаво чи мінімальна заробітна плата в $65 та мінімальна пенсія в $50 це теж наближення до європейського законодавства? Саме такі цифри закладені урядом в проекті “чесного” Держбюджету на 2017 рік.

Я вчергове звертаюсь до уряду та Президента з вимогою змінити вектор національної економічної політики!

Ми зобов’язані зорієнтувати наші зусилля на подолання безробіття та створення нових робочих місць для українців, запровадження потужних стимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортної експансії українських виробників, на розвиток українського виробництва та підприємництва. Це дасть можливість розширити базу оподаткування та наповнити державний бюджет без додаткового підвищення податків та зборів та витискання останніх «соків» з громадян України.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Володимир Гройсман,дизельне паливо,Олег Ляшко,селяни,економіка України,уряд,прем'єр-міністр,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.