Влада роздаровує наші гроші по всьому світу

17 вересня 2016, 13:44
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
352

Україна – дуже багата країна.


Просто ми дурні, що дозволяємо владі безкарно нас грабувати. Продемонструю це на трьох дуже промовистих прикладах.

Днями острівна держава Антігуа і Барбуди конфіскувала 66,7 мільйонів доларів, вкрадених в Україні колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком.

Ще 100 мільйонів доларів, вкрадених Лазаренком в українців, згідно рішення американського суду в листопаді 2014 поку конфісковані в бюджет США.

В обох випадках наша влада навіть не намагалася повернути вкрадені гроші в Україну, хоча це реально було зробити, запевняють американські юристи.

А нещодавно суд Латвії конфіскував до бюджету 50 мільйонів євро, вкрадених в українців колишнім першим віце-прем’єром Сергієм Арбузовим. Генпрокурор Латвії Ерік Калнмейер, який рік тому з цього приводу приїжджав в Україну, заявив, що “на жаль, ми від України не отримали інформації про те, що ці гроші були вкрадені у держави і їх слід повернути Україні”.

Нарешті, за оцінками американських експертів, минулого року з України в офшори було виведено без сплати податків понад 12 мільярдів доларів.

Отже, замість того, щоб наполегливо боротися за повернення в Україну кожного вкраденого корупціонерами долара, закрити офшорні дірки, влада через непрофесійність і безвідповідальність “дарує” по всьому світу наші гроші. А потім набирає кредитів на абсолютно кабальних для українців умовах, щоб залатати дірки в бюджеті.

Під час розгляду в парламенті бюджету на 2017 рік пропонуватиму суттєво зменшити фінансування Генпрокуратури і Мінюсту, якщо вони не спроможні повернути українцям вкрадені в них гроші.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,США,Лазаренко,ГПУ,Радикальна партія,Олег Ляшко,економіка,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.