Виступ Президента: констатація фактів та переоцінка здобутків

8 сентября 2016, 10:07
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
122

Послання Президента в економічній його частині продемонструвало, що у нього немає ані бачення майбутнього економіки, ані бачення інструментів її розвитку.


Є констатація фактів та переоцінка здобутків, але немає стратегії та власного українського плану розвитку. Немає амбітних цілей, підкріплених реальними механізмами їх досягнення.

Як перейти від 1% економічного зростання до мінімум 7-8%? Як скористатись міжнародною допомогою для цього, а не для її проїдання та розкрадання? Як зробити, щоб економіка запрацювала на всіх, а не на купку олігархів та чиновників? Як підвищити рівень життя широких верств населення? Як Україні конкурувати глобально та яке наше місце в світі через 10-15 років?
Всі ці питання залишились без відповіді у посланні Президента, хоча ми з Віктором Галасюком ще у січні направили і йому, і прем’єру, і спікеру Антикризовий план розвитку економіки, який дає базові відповіді на всі ці питання.

Виступає Президент чудово. Якби він ще так само слухав.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,економіка,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.