Мега корупція і мега обман суспільства

01 вересня 2016, 22:40
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
304

От вам і вся боротьба з корупцією


Печерський суд зняв арешт із свердловин екс-міністра екології Злочевського.

Нагадаю: 7 липня генеральний прокурор Луценко гучно заявив на брифінгу про розкриття ще однієї “газової схеми” Злочевського і розслідування злочинної схеми по ухиленню фірм екс-міністра від сплати податків на суму близько 1 мільярда гривень.

Тоді ж за клопотанням слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса на нафто- газові свердловини Злочевського було накладено арешт рішенням Печерського суду.

Тепер той же суд арешт зняв, мотивуючи це тим, що працівникам фірм треба виплачувати зарплату, а самим фірмам – платити податки до бюджету. Найцікавіше, що слідчий ГПУ Сус повідомив суд, що вже не заперечує проти клопотання представників Злочевського. Відтак суд врахував позицію слідчого і зняв арешт.

Як думаєте: чому Луценко не б’є усюди на сполох про резонансне рішення продажного суду, який покриває злодія Злочевського? Чому Луценко досі не звільнив з ганьбою слідчого, який погодився на зняття арешту з майна, яке могло б бути конфісковано в рахунок відшкодування завданих державі збитків?

Для мене відповідь на ці питання очевидна – екс-міністр екології, відомий корупціонер Злочевський домовився з владою і віддав частину свого корупційного бізнесу вже корупціонерам від нової влади. У нас на газовій темі зараз паразитує наближений до Президента Ігор Кононенко. До речі, контроль за слідчим Сусом приписують саме Кононенку.

От вам і вся боротьба з корупцією. Луценко прокричав про викриту “корупційну схему”, у клієнта під загрозою кримінального переслідування віджимають його корупційний бізнес, а справу тихо спускають на гальмах. Так було у випадку з Клюєвим, коли йому дозволили втекти, попередньо віджавши його бізнес. Так було і у випадку з нафто- газовим бізнесом Онищенка, так і у випадку із Злочевським.

Ці сьогоднішні корупційні пиявки при владі, новоявлені скоробагатьки тільки забули, що влада не вічна і що в них заберуть все так само, як вони у банди Януковича.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,Радикальна партія,Олег Ляшко,Юрий Луценко,печерський суд,фракція РПЛ,Игорь Кононенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.