Той, хто економить на школах - буде будувати тюрми!

31 августа 2016, 17:39
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
179

(Отто фон Бісмарк)


Позбавлення студентів стипендій, встановлення “ринкової” оплати за їх проживання в гуртожитках (це як “ринкові” тарифи на комунальні послуги), масове закриття шкіл, переведення на місцеві бюджети (вважай закриття) закладів профтехосвіти – все це цілеспрямована політика нинішньої влади, мета якої – дебілізація українців, перетворення наших людей на безмовну, низькоосвічену і дешеву робочу силу.

Я розумію, що офшорним міністрам, ліпецкім президентам і усім іншим панамським патріотам до одного місця всі ці студентські стипендіі в розмірі 800 грн. на місяць. Їхні діти вчаться далеко і своє майбутнє з Україною не пов’язують. Хіба що продовжувати її грабувати, як це роблять їхні батьки-“реформатори”. А що ж робити тим українцям, діти яких самостійно вчилися, старалися, поступили на бюджет і планують здобувати освіту в Украіні, щоб залишатися і працювати тут, на своій землі?!

Тому я підтримую усі цивілізовані форми боротьби студентів проти грабіжницької політики влади. Мало кинути торта в морду офшорним міністрам. За прикладом студентів початку 90-х (згадаймо революцію на граніті, яка привела до повалення уряду Масола; мені теж пощастило бути її учасником) треба почати загальноукраїнський страйк і не припиняти його, поки не змусимо владу відмовитися від своїх людоїдських планів латати дірки в бюджеті за рахунок пограбунку студентів. Припиніть красти, верніть з офшорів мільярди доларів і заплатіть з них податки – і вистачить усім!

P.s. Зараз порохоботи розганяють хвилю, мовляв, хай студенти ідуть на фронт. Але який фронт, коли дітям по 17 років, тільки но закінчили школу?!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,студенти,пільги,гуртожиток,стипендії,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.