Чорний день України

31 августа 2016, 15:21
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
163
Чорний день України

Рік тому у парламенті відбулись події, які увійшли в українську історію як Конституція на крові.


Акт державної зради у парламенті. І страшна трагедія, яка відбулася біля його стін, коли загинули люди.

Минув уже рік, тож давайте тверезо і без емоцій розберемось, що тоді насправді відбулось.

1. Загибель нацгвардійців

Cui bono? Cui prodest?
Кому вигідно? в чиїх інтересах?

Події 31 серпня 2015 року по-справжньому відповідали інтересам лише тих, хто зацікавлений у дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні – себто Путіну і його поплічникам.

Вигідно – політичним пігмеям, які зробили серйозний крок до легалізації окупантів на Донбасі, але через пролиту кров нацгвардійців отримали інформпривід, який затьмарив своєю трагічністю показово зрадницьку і антиукраїнську поведінку парламентської більшості. Типовий підпал Рейхстагу. Почерк Медведчука.

Щиро співчуваю родинам загиблих нацгвардійців, молоде життя яких стало розмінною монетою в кривавих іграх політиканів.

2. Події в парламенту

Обраний після революції гідності і у розпал російсько-української війни на Донбасі склад Верховної Ради, на жаль, не став на сторожі державницьких цінностей. Натомість – зробив серйозний крок у реалізації написаного в Кремлі плану федералізації і розколу України, а також – до легалізації проросійських бойовиків через вибори на окупованій частині Донбасу.

Показовим є те, хто голосував: фракціі БПП і НФ, відверто проросійський “Опозиційний блок” та олігархічно-лобістські групи “Воля народу” і “Відродження”, переповнені регіоналами.

Три з п’яти фракцій тодішньої коаліції – “Самопоміч”, “Батьківщина” і наша Радикальна партія – не голосували за Конституцію на крові.

Наша політична сила 1 вересня вийшла з коаліції після цього акту державної зради.

Подальшого кроку до легалізації окупантів на Донбасі досі не послідувало в значній мірі через події річної давнини. Резонанс 31 серпня змусив багатьох депутатів, особливо мажоритарників із Західної України, всерйоз задуматися над наслідками голосувань. А допоки в парламенті не буде 226 голосів за вибори на Донбасі – Порошенко не внесе на розгляд відповідний проект.

Тим паче, день у день у все більшої кількості людей, в тому числі політичних еліт, відкриваються очі і вони розуміють безглуздість і шкоду для України від Мінських угод, про що я попереджав з першого дня їх підписання.

Лише Будапештський формат переговорів. Все інше – від лукавого. Територіальну цілісність нашої рідної країни відновлять не Мінські угоди, а наша потужна боєздатна армія.

3. Інформаційні маніпуляції Банкової

Схильний до політичного шулерства тодішній голова Верховної Ради Володимир Гройсман добалакався до того, що у загибелі нацгвардійців винні усі, хто кликав людей до парламенту. Чорнороті жополизи влади і зараз повторюють цю брехню.

Згідно чудернацької логіки Гройсмана виходить, що у загибелі Небесної Сотні винен не Янукович, а ті, хто кликали людей на Майдан.

Звинувачувати у тому, що сталося, свідомих мирних громадян і тих, хто закликав їх захистити Державність – по-справжньому низько.

Час і дипломатичний досвід країни за минулий рік лише підтвердили нашу правоту. Іти на поступки Кремлю – це власноручно рити могилу своїй державі.

Через політичний цинізм і недалекоглядність вищого керівництва країни, їх намагання за будь-яку ціну догодити Путіну 31 серпня 2015 року біля стін українського парламенту пролилася кров нацгвардійців, а у залі парламенту – заплакала кров’ю Україна.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Кремль,Радикальна партія,Донбас,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,Конституція,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.