Треба не "Турбоатом" продати, а цю дебільну владу!

30 серпня 2016, 19:39
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
324

Замість того, щоб плекати українську науку, розвивати власну промисловість та створювати робочі місця для українців, влада реалізує хижацьку політику дерибану державної власності.


Урядовий комітет сьогодні погодив приватизацію 5 стратегічних підприємств, серед яких харківський “Турбоатом” – візитівка України на міжнародній арені. Таких підприємств одиниці в світі.

“Турбоатом” – технологічна перлина української промисловості, один із глобальних лідерів з проектування та виробництва турбін для енергетики.

Незважаючи на дорогі кредити, високі енергетичні тарифи, шалену світову конкуренцію, відсутність державних замовлень і мізерний внутрішній ринок, “Турбоатом” нарощує виробництво високотехнологічної продукції. Минулого року дохід склав 2,8 млрд грн, чистий прибуток – 1,6 млрд грн, а до бюджету перераховано понад 0,7 млрд грн податків та дивідендів! Це був рекорд за всі роки роботи підприємства. А у 2016 році показники заводу ще покращилися.

Я вже на кажу про золотий фонд підприємства – 4 тисячі унікальних фахівців, яким ціни немає!

І його хочуть продати сьогодні – коли в країні все впало в ціні. Стратегічне підприємство пускають з молотка на догоду російському олігарху Григоришину, який нещодавно отримав українське громадянство і користується корупційною підтримкою нинішньої влади. “Турбоатом” хочуть продати, щоб потім вирізати на металолом і позбутися потужного конкурента російським “Силовим системам”. Так колись зробив російський олігарх Дерипаска, коли викупив і знищив Запоріжський алюмінієвий завод.

Треба не “Турбоатом” продавати, а цю дебільну владу продати комусь. Можна оптом і задешево. Щоправда, нашу владу і задарма ніхто не візьме, тому доведеться ще доплачувати.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Григоришин,Радикальна партія,Турбоатом,Олег Ляшко,влада,олігархи,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.