Втеча Клінчаєва - результат політичних домовленостей

11 серпня 2016, 17:50
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
101

За наявною у мене інформацією, Арсен Клінчаєв – помічник Єфремова і один із організаторів захоплення 9 березня 2014 року приміщення Луганської ОДА – втік у Росію.

 Інший співорганізатор і теж помічник Єфремова Болотов утік в Росію ще раніше.

Болотов і Клінчаєв могли бути надзвичайно цінними свідками у справі Єфремова. Я з Андрієм Лозовим, покійним Темуром Юлдашевим та іншими побратимами особисто затримали Клінчаєва в Луганську. Однак пізніше Шевченківський райсуд Києва за погодженням із прокурором звільнив Клінчаєва з-під варти. Підозрюю, що звільнення Клінчаєва стало результатом політичних домовленостей. Я ще тоді висловлював обурення з цього приводу вищим посадовцям, попереджав їх про імовірність його втечі і вимагав повторного затримання. На жаль, адекватної реакції не було. Тривалий час Клінчаєв вештався по Києву, а потім утік в Росію, очевидно, вже після затримання Єфремова.

Вимагаю від ГПУ притягнення до кримінальної відповідальності тих посадовців, які сприяли звільненню сепаратюги і його втечі з України.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,Олег Ляшко,Луганськ,фракція РПЛ,Арсен Клинчаев,сепаратисти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.