Гонтарєва підживлює чорний валютний ринок

10 августа 2016, 15:53
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
90

Тотальна паспортизація банківських валютообмінних операцій, яку ввів Нацбанк, викликала справедливе обурення громадян та сприяла тінізації валютообмінних операцій в Україні.


 І хто ще зна де і в яких аферах випливуть колись ті копії паспортів добропорядних громадян, які містять у тому числі їх адреси.

Cьогодні, 10 серпня, вступила у дію прийнята 02.08.2016 р. Постанова НБУ №364 про відміну пред’явлення паспорту при валютообмінних операціях начебто на суму до 150 тис. грн. При цьому Правління НБУ на чолі з Гонтаревою не скасувало ще одне “правило” щодо ліміту продажу готівкової валюти, введене Постановою №342 у червні цього року: «операції з продажу готівкової іноземної валюти або банківських металів одній особі в один операційний (робочий) день у сумі, що не перевищує в еквіваленті 12 000 гривень у межах однієї банківської установи». Вкупі з 2%-м збором з купівлі валюти це знов штовхає громадян міняти останні заощадження не у банках, а на чорному валютному ринку, який зростає останні роки як на дріжджах завдяки “господарюванню” Гонтаревої.

Радикальна партія ще 1 червня зареєструвала законопроект №4741 щодо детінізації валютообмінних операцій, яким ми з Віктором Галасюком та колегами пропонуємо раз і назавжди забрати можливість вимагати паспорти при обміні валюти та відмінити 2%-й пенсійний збір з громадян при купівлі валюти, бо ці регуляції тільки сприяють збагаченню ділків тіньового валютного ринку.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: банки,паспорт,Радикальна партія,Олег Ляшко,гривня,фракція РПЛ,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.