Не дамо владі "продати" інтереси деревообробників

5 августа 2016, 17:09
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
50

ЗМІ повідомляють, що уряд хоче відмінити 10-річний мораторій на експорт лісу-кругляка.


Хочуть "продати" інтереси цілої галузі та екологію власної країни за черговий закордонний кредит.

Не для того ми так непросто виборювали закон про мораторій в парламенті разом з Віктором Галасюком та іншими колегами, щоб потім дозволити владі здати національний інтерес!

Збереження мораторію, який підтримується вітчизняними деревообробниками, в комплексі з іншими запропонованими командою РПЛ законопроектами та заходами дозволить принаймні вдвічі збільшити експорт галузі, якій нині складає 1,1 млрд дол США на рік. Це дасть ще й десятки тисяч робочих місць, мільярди інвестицій та сотні мільйонів податкових надходжень щорічно. Чи уряд готовий принести це в жертву заради чергового мільярду євро "макрофінансової допомоги"?

Поки самі собі не допоможемо, ніхто нам не допоможе. Краще б уряд нарешті зупинив контрабанду на митниці та ліквідував корупційні схеми розподілу деревини на внутрішньому ринку, які породжують її штучний дефіцит для виробників, а не посягав на мораторій, вигідний українській промисловості та суспільству!Олег Ляшко,

народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,мораторій,ліс,уряд,деревина,фракція РПЛ,виробництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.