Як нам зробити Україну гегемоном Європи

27 липня 2016, 11:21
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
386
Як нам зробити Україну гегемоном Європи

Національний виробник - понад усе! Бо він дає роботу українцям і податки до українського бюджету.


Нам з Віктором Галасюком довелося докласти титанічних зусиль, щоб був прийнятий у парламенті закон про заборону вивезення з України лісу-кругляку. Не менше зусиль мені вартувало переконати Президента Порошенка його підписати. Спротив лісової мафії був шалений. Але результат того вартий. Сьогодні всі визнають, що наш закон реально працює. В Україні створюються сотні нових деревообробних підприємств, це - десятки тисяч нових робочих місць для українців. За це і боролися! Єдина проблема, яка ще залишилася - це контрабанда лісу-кругляку, яка кришується владою. З цим теж можна справитися, для початку хоча б звільнити голову ДФС Романа Насірова.

Так само, долаючи шалений спротив металоломної мафії, наша команда в парламенті виборола закон про підвищення вивізного мита на металобрухт з 10 до 30 євро за тонну. Минулого року з України вивезли рекордні 1,3 мільйона тонн металобрухту: бюджет отримав копійки, натомість на кілька місяців зупинилися вітчизняні металургійні підприємства. Прийняття цього закону дозволить підтримати не лише гірничо-металургійну галузь, в якій працює 300 тисяч українців. Від повноводного притоку валюти в Україну залежить стабільність гривні, а отже і цін на ліки і продукти харчування.

Багато хто в Раді дивився на нас, як на божевільних, коли наша команда виборювала в парламенті закон про звільнення від оподаткування електромобілів. Але сьогодні завдяки цьому закону в Україні народжується ринок електромобілів, а завтра - за ним майбутнє. Хочемо бути успішними - треба вміти заглядати в майбутнє і проектувати його.

Зараз разом з колегами напрацювали цілий пакет законопроектів на підтримку сільськогосподарських виробників, радикальне збільшення поголів'я великої рогатої худоби, свиней і птиці. Продовольча безпека - складова національної безпеки України. Пам'ятаймо, що Україна починається з корови!

Також долаємо спротив офшорних пігмеїв у владі, виборюючи створення Державного експортного агентства, головне завдання якого - просування і підтримка національного виробника на зовнішні ринки. Так, як це роблять у Китаї, Туреччині. Нам є чому в них повчитися у плані захисту національних інтересів.

Сильна і успішна Україна буде лише тоді, коли матимемо сильну економіку. Ми завжди будемо пасти задніх у цьому глобальному жорстокому світі, якщо не будемо сильними і багатими. Нинішня влада перетворила українців на націю жебраків, які із завмиранням серця чекають комунальних платіжок. Ми ж пропонуємо Антикризовий економічний план дій, який вирве нашу Україну з країн третього світу і завдяки якому ми будемо гегемонами Європи.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Олег Ляшко,Європа,економіка України,Петро Порошенко,законопроекти,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.