Добрі справи робити смачно

26 июля 2016, 21:10
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
272

Днями сходив пообідати в Pizza Veterano у "Метрограді" на Бесарабці

Певно, ви вже чули про цей заклад, де працюють ветерани війни на Донбасі, заснований молодшим сержантом піхоти легендарної 30-ї бригади ЗСУ Leonid Ostaltsev.

Соціалізація бійців, котрі вертаються з фронту - це надзвичайно важливо. Ті, хто захищав свій народ і свою землю зі зброєю в руках - кращі з кращих - вертаються з війни, переживши справжнє пекло. Чимало-хто вертається без руки чи без ноги, з контузією, із скаліченою психікою... 

Вертаються - і нікому не потрібні...

На жаль, системної державної політики у цьому напрямку немає. Вище керівництво держави навіть не розуміє, чим це може закінчитись. 

Як, наприклад, у Німмеччині після Першої світової війни, коли соціалізацією солдат ніхто у державі не займався. Закінчилось це створенням НСДАП, її приходом до влади, Другою світовою і десяткам мільйонів жертв...

Тому тим, хто допомагає ветеранам знайти себе у житті - честь і хвала таким людям.

***
Піцерію "Ветерано", до речі, від щирого серця рекомендую. Не лише через те, що через такі заклади відбувається соціалізація бійців. А і тому, що тут напрочуд смачно і прекрасний сервіс. 

Згідно доброї західноєвропейської традиції, тут можна "підвісити" щось смачненьке, оплативши рахунок для тих, хто потребує допомоги. 

"Підвісив" велику піцу "Українська". А собі з Андрій Лозовий і Osman Karimov замовили піцу "Прованс", додавши в її склад цибульку, ням-ням:)

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної парті

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,liashko,oleg liashko,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.