Хто відповість за масові отруєння українців?

25 июля 2016, 12:33
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
94

В Ізмаїлі знову отруїлися гнилою шаурмою і з сальмонельозом потрапили в лікарню майже 90 людей.У червні отруїлися понад 700 (!) ізмаїльців. Чому досі мовчить влада - прем'єр Гройсман, гастролюючий губернатор Саакашвілі? Чому досі нікого не звільнили? Чому Луценко досі нікого не притягнув до відповідальності і не відправив у тюрму?? Чи, може, вони вважають, що це нормально, коли тисячі українців травляться неякісною їжею?!

Масові отруєння громадян по всій Україні - доказ відсутності будь-якого, навіть елементарного контролю за якістю продуктів, які ми споживаємо. А відсутність адекватної реакції влади на масові трагедії - свідчення її аморальності, безвідповідальності і байдужості. Життя людини - це найвища цінність. Так, щонайменше, у Європі, куди ми начебто прагнемо.

Вимагаю від уряду негайно відновити систему державного контролю за якістю і безпечністю продукції, зробити більш жорсткими державні стандарти якості. На жаль, по дорозі в Європу знищили всю систему контролю і забули про людину!Олег Ляшко, Народний депутат України, Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Одеса,Радикальна партія,Олег Ляшко,Європа,українці,Юрій Луценко,Саакашвілі,фракція РПЛ,отруєння
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.