Влада погрожує нам кримінальними справами, тому що боїться

21 июля 2016, 22:15
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
115

Прийшов на допит до ГПУ, бо Луценко дав команду відкрити проти мене справу.


 І знаєте, за що? За те, що я назвав чернігівського прокурора-хабарника жирною мордою і сказав, що винесу його на вилах. Так за це півкраїни пересаджати треба! Бо я лише озвучив думки людей. 

Також сьогодні на допиті по цій справі був мій колега Андрій Лозовий. По іншим справам також проходять депутати моєї фракції Сергій Скуратовський, Дмитро Лінько, Андрій Артеменко, Сергій Рибалка, Ігор Мосійчук. Переконаний, тиск на нас пов’язаний з нашою політичною позицією. 

У свою чергу, я вирішив освіжити Юрію Віталійовичу його коротку пам’ять – звернувся до нього, як до Генпрокурора, зі скаргою на нього ж, як на громадянина, який упродовж 2011-2014 років, плювався та погрожував прокурорам, міліції та співробітникам пенітенціарної служби на судах та в тюрмі.
Олег Ляшко,
народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юрій Луценко,фракція РПЛ,переслідування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.