Влада посилює репресії проти моєї команди

20 липня 2016, 22:22
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
117

Керівництво держави на чолі з Президентом Петром Порошенком тривалий час системно проводить політику жорстких репресій щодо політичних опонентів за інакодумство.


Про це заявляв з високої трибуни Парламентської Асамблеї Ради Європи член групи “Європейських консерваторів” сер Едвард Лі.

Виконавцями політичних репресій є керівники силових структур, які входять у найближче оточення Президента Порошенка: колишній і нинішній Генеральні прокурори Віктор Шокін та Юрій Луценко, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, голова Служби безпеки України Василь Грицак, начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей.

Однією із політичних сил, яка потерпає від репресій Порошенка є Радикальна партія, представлена в українському парламенті найбільшою фракцією демократичної проєвропейської опозиції. Найяскравішим прикладом репресій проти Радикальної партії був арешт у вересні минулого року народного депутата Ігоря Мосійчука, який відбувся з порушенням Регламенту Верховної Ради, закону “Про статус народного депутата”, закону “Про досудове слідство” і декілька статей кримінально-процесуального кодексу. Незаконність свого арешту Ігор Мосійчук довів у судах усіх інстанцій, в тому числі Вищому адміністративному суді і Верховному Суді України.

Сьогодні головним об’єктом репресій влади проти Радикальної партії є народний депутат Сергій Рибалка, який до обрання в парламент займався комерційною діяльністю і очолював корпорацію “S.Group”, яка в час тотального безробіття в Україні (найвищого за останні 25 років) дає робочі місця для тисяч людей.

Оскільки немає жодних законних підстав для того, щоб звинуватити хоча б у чомусь Сергія Рибалку, – Генеральна прокуратура намагається через тиск на співробітників “S.Group” в обмін на свободу цих людей “вибити” з них неправдиві свідчення, які стали б приводом порушити кримінальне провадження щодо Рибалки.  На даний момент найбільший тиск здійснюється на бухгалтера компанії, матір 8-річного хлопчика. Ця людина відмовилась засвідчити неправдиву інформацію щодо Сергія Рибалки, хоча їй у інакшому випадку пропонували дати спокій.  Оголошення цієї жінки  в міжнародний розшук, без сумніву, є помстою Генеральної прокуратури і черговим кроком репресій проти моєї команди за нашу опозиційну діяльність.

Закликаю Інтерпол проявити об’єктивне та неупереджене ставлення і не брати участь у політичній розправі над Сергієм Рибалкою і абсолютно невинною жінкою, весь “злочин” якої полягає у тому, що це чесна людина, яка відмовилась давати неправдиві свідчення.

 
Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,репресії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.