Захистимо тварин від жорсткого поводження

19 липня 2016, 11:26
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
87

Україну накрила хвиля безкарних злочинів проти тварин - братів наших менших


Кожного тижня зустрічаю повідомлення в ЗМІ про чергового садиста, який знущається над тваринами і, що найстрашніше - залишається безкарним. Сьогодні тварина, завтра людина - цю тенденцію треба зупиняти негайно!

Уявіть собі, ще Піфагор акцентував увагу на необхідності поваги до тварин і неприпустимості жорстокого поводження з ними. Перший у світі Закон про захист тварин під назвою «Акт про попередження жорстокого й негідного поводження з худобою» було прийнято 1822 року у Великій Британії. А в Україні, якщо ще дійде до відповідальності, садист і злочинець зможе офіційно відкупитись за 6 тисяч гривень.

Саме тому, з метою захисту тварин від жорстокого поводження, підвищення відповідальності за подібні злочини та захисту гуманності суспільства Радикальна партія ініціює законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами». Пропонуємо його на публічне обговорення та найближчим часом зареєструємо.

Доступ до тексту за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0BxNZYmOrbwIgeGdONlpuRkpmeEE/view

Пропозиції прошу надсилати на адресу animalpzu@gmail.comОлег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії


Источник:http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b3234

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,змі,тварини,безпритульні тварини,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.