Ми за підвищення ефективності господарювання місцевих громад

18 июля 2016, 16:35
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
27

Як сьогодні використовується майно Вашої громади? Кому і на яких умовах надано в оренду комунальні земельні ділянки, нерухомість, автотранспортні засоби?

Сьогодні така інформація фактично є закритою від українського суспільства, а це значить безконтрольність, непрозорість та корупцію. Чому чиновник повинен наживатись на майні, яке належить всій громаді села чи міста, тобто кожному з нас?

Щоб зробити відкритою та загальнодоступною інформацію про комунальне майно та умови його використання ми разом з Віктором Галасюком та колегами з фракції Радикальної партії розробили законопроект №4966 щодо створення єдиного загальнодоступного переліку об’єктів права комунальної власності. Цей перелік буде оновлюватись щотижня та містити всю інформацію про такі об’єкти, їх фізичні характеристики, юридичні особливості та, головне, за скільки і кому вони надані у використання.

Впевнений, що прийняття цього закону забезпечить підвищення в рази ефективності використання майна громад, сприятиме регіональному розвитку та наповненню місцевих бюджетів.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.