Щиро дякую усім громадянам, які підтримали наших кандидатів, нашу партію і мене особисто
Також щиро дякую всій моїй команді, кожному, хто по всій Україні боровся за кожен голос за нашу партію. А ще обіцяю, що зроблю далекосяжні висновки щодо тих людей у команді, хто був байдужий чи імітував діяльність.
Результати довиборів по 7-ми округах ще потребують ретельного аналізу, але дещо можна сказати вже зараз. Треба негайно міняти виборчу систему: мажоритарка - це масштабні підкуп, зловживання, адмінресурс. Радикальна партія зробить усе, щоб прийняти у Раді закон про відкриті партійні списки.
Окремо хочу сказати про багатьох (але не всіх!) моїх земляків-чернігівців: Ви мене глибоко розчарували. Спочатку голосуєте за 500-гривневу подачку від провладного кандидата Микитася чи за 200-гривневий сертифікат на безплатні ліки від бютівського кандидата Власенка, а потім питаєте мене коли будуть низькі тарифи і високі пенсії. Ніколи!! Поки продаватимете свій голос, стаючи співучасниками влади у розграбунку України.
Також хочу нагадати своїм побратимам Дмитру Блаушу, Сергію Булі, Руслану Ляшку, Анжелі Яроватій відому істину - шлях до перемоги всіяний поразками. Не перемогли сьогодні - переможете завтра! Головне: вірити в себе. Я свої перші двоє виборів теж програв. Тож наші спільні перемоги, друзі, ще попереду. Боротьба продовжується.
![Світлина від Олега Ляшка.](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p320x320/13707556_1039442756124321_2061736896505664037_n.jpg?oh=c4541443fb780f11cc33943561164340&oe=582C2AB5)
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.