Брешуть і не червоніють

15 июля 2016, 16:46
Лідер Радикальної партії
0
155

Звернувся до Прем'єр-міністра і до всіх урядовців з питанням: коли ви обманюєте всю країну, коли вводите людей в оману, коли ви просто нагло брешете, ви червонієте чи ні?


Бо телевізор не передає ваші емоції. 

Коли ви розказуєте про підвищення соціальних стандартів – а ви підняли з 1 травня соціальні стандарти аж на 5% - ви знаєте, на скільки ціни на ліки піднялися, на скільки ціни на комуналку завдяки вашим рішенням піднялися?

Коли півмільйона пенсіонерів в Україні отримує пенсію менше тисячі гривень – ви самі можете вижити на таку пенсію?

Пане Прем'єр-міністр, а вам комфортно, коли ви бачите, що ціла парламентська фракція більше місяця вимагає від вас повернути пільгову норму споживання газу, знизити тарифи, розслідувати корупцію, відправити у відставку міністра фінансів Данилюка, директора трьох офшорних компаній? Вам комфортно, коли депутати отут сидять, протестуючи проти вашого геноциду?.. 
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,Радикальна партія,Володимир Гройсман,Україна,Олег Ляшко,уряд,субсидії,тарифи ЖКГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.