Радикальна партія вимагає перегляду угоди з Євросоюзом

11 июля 2016, 23:02
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
490

Сьогодні Україна підписала довгоочікувану Угоду про вільну торгівлю з Канадою.


Угода з Канадою є більш вигідною для України, ніж аналогічна угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом - після її ратифікації та вступу в силу Україна отримає можливість вільної торгівлі з Канадою без мит та квот по 6900 товарним позиціям з 7000 зазначених у Митному кодексі Канади, тобто угода ліквідує майже 99% митних бар’єрів. Той невеликий відсоток обмежень у вигляді квот, які Канада застосовує у торгівлі з усіма державами, в т.ч. й з Україною, буде стосуватися лише кількох видів сільськогосподарської продукції - м'яса птиці, яєць та молочної продукції.

Для порівняння –  угода про зону вільної торгівлі між ЄС та Україною пропонує нам обмежений перелік товарних позицій для вільної торгівлі та 36 тарифних квот, понад обсяги яких ЄС зберіг свої звичайні ставки мита, які в більшості носять загороджувальний характер. Минулого року Україна втратила 16 млрд дол США товарного експорту, з яких  4 млрд дол США – з країнами ЄС.

Тому фракція Радикальної партії наполягає на перегляді умов Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС з метою покращення торгових умов для України, зокрема на зменшенні кількості обмежувальних квот та збільшенні їхнього розміру! Ми маємо домогтися справедливих, взаємовигідних партнерських домовленостей. 

Окремо наголошуємо на необхідності реалізації урядом проукраїнської промислової та інвестиційної політики, які дозволять залучити інвестиції, створити робочі місця та розвинути виробництво в Україні. Тільки за таких умов Україна виграє від вільної торгівлі.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Євросоюз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.