План Радикальної партії по зниженню тарифів

06 липня 2016, 17:09
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
248

Наші вимоги до влади

1. Прийняти Постанову ВР №3747 «Про проведення перерахунку ціни на газ для населення» (Комітет ПЕК – розглянув і підтримав)
Суть:
1) Негайно провести перерахунок ціни на газ для населення, змінивши формулу розрахунку ціни (від прив’язки до європейських хабів до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.
2) Відновити пільгову норму споживання газу для населення та збільшити її до 2 400 куб. м на опалювальний сезон.
3) Встановити ціну на газ для населення в залежності від обсягів споживання, щоб багаті (хто споживає понад 12 000 куб. м на рік) платили подвійну чи потрійну ціну.

2. Прийняти Постанову ВР №3306 «Про ліквідацію НАК «Нафтогаз України»» (Комітет ПЕК – розглянув та відхилив, сфальшувавши результати засідання)
Суть:
1) Ліквідувати НАК «Нафтогаз України» в існуючому вигляді, як штучного монополіста.
2) Реорганізувати НАК «Нафтогаз України», відокремивши функції видобутку, транспортування та продажу газу (у відповідності до «Третього енергопакету ЄС»).

3. Прийняти Постанову ВР №3307 «Про заборону суб'єктам господарювання, які надають послуги населенню України з тепло-, газо-, електро-, водопостачання та водовідведення, виставляти непідтверджені борги» (Комітет ПЕК - відхилив)
Суть:
Заборонити тепло-, газо-, електро-постачальникам виставляти споживачам авансові рахунки за неспожиті послуги (які призводять до необгрунтованого відключення споживачів).

4. Прийняти Законопроект №3386 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою усунення Президента України від здійснення ним не встановлених Конституцією України повноважень у сфері діяльності національних комісій, які здійснюють державне регулювання енергетики та комунальних послуг, ринків цінних паперів і фінансових послуг, зв'язку та інформатизації, що призвело до штучного підвищення ціни на природний газ для населення та спричинило інші негативні наслідки для економіки держави» (Комітет з правової політики та правосуддя - не розглядав)
Суть:
Запровадити дійсно НЕЗАЛЕЖНІ регулятори (Нацкомісії) у відповідності до Конституції – без надання Президенту позаконституційних повноважень щодо їх формування (які передбачені зокрема в ПЗУ №2966 НКРЕКП).

5. Прийняти Законопроект №4549 «Про внесення змін до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» (Комітет промполітики та підприємництва – розглянув та рекомендує за основу)
Суть:
“Відкрити двері” для залучення приватних інвестицій у енергомодернізацію комунальних та державних об’єктів (шкіл, лікарень та ін.) за визнаною в світі моделлю енергосервісу через застосування системи публічних закупівель ProZorro.

6. Прийняти Постанову ВР №2597 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства» (Комітет з питань регламенту – розглянув та рекомендував визначитись шляхом голосування у ВР)
Суть:
Створити ТСК для перевірки обґрунтованості підвищення тарифів, перевірки алгоритму їх формування і порядку отримання субсидій населенням.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикалньа партія олега ляшка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.