Подвиг козаків під Берестечком - приклад для наших воїнів

03 липня 2016, 20:44
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
121

Ми не повинні зрадити пам'ять тих, хто віддав життя за вільну і успішну Україну.

Щороку в ці дні приїзджаю з побратимами до села Пляшева на Рівненщині, де відзначають 365 років з дня Битви під Берестечком, що стала уособленням мужності і звитяги нашого народу. Тоді, влітку 1651-го, козаки, селяни зійшлися у смертельному бою з поневолювачами рідної землі — польською шляхтою. Попри значну перевагу з боку ворога, українці до останнього подиху захищали рідну землю.

Цей рік не став винятком.

Вклонилися та поклали квіти до Козацьких могил. У відповідь відчув силу козацького духу у подиху вітру.

Традиційно у цей день зненацька небо рветься грозою і дощем - це плач неньки України за тисячами загиблих синів.

Помолився за душі наших Героїв - минулого і теперішнього часу - у Свято-Георгієвському храмі. Їх бойовий дух - наш дороговказ у боротьбі.

Ми не повинні зрадити пам'ять тих, хто віддав життя за вільну і успішну Україну. Не повинні дозволити, щоб нашу землю знову нахабно топтала нога ворога, а у владі були зрадники власного народу, які прагнуть добити українців.

Бо вони не кращі за загарбників.

Радикальна партія продовжує боротися з грабіжницькою політикою влади, що оголосила тарифний геноцид українцям. Наступного пленарного тижня знову блокуватимемо трибуну з вимогою повернути пільгові тарифи на газ для населення та розслідувати корупційні злочини влади, яка грабує народ.
Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: подвиги,Радикальна партія,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.