Ходимо по золоту - живемо, як бомжі

30 июня 2016, 22:59
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
165

На відміну від влади, ми готові брати на себе відповідальність і змінювати країну.Сьогодні був на Полтавщині, поспілкувався з жителями міста Гадяч, Лохвиця, Чорнухи і Пирятину.

Їм пощастило жити у центрі видобутку української нафти та природного газу. Було б це у розвиненій європейській країні – жили б приспівуючи і гроші лопатою гребли.

А у нас все навпаки - ходимо по золоту, нафті і газу, а живемо, як бомжі: дороги вбиті, води немає, села не газифіковані…

Зареєстрував у Раді законопроект, який передбачає, що 25% від продажу корисних копалин мають йти на соціально-економічний розвиток регіону, в якому їх видобувають.

Таким чином, ми зможемо привести до ладу ситуацію у таких містах, як Гадяч, де люди пашуть за копійки і годують всю Україну.

Розповів гадячанам і про інші, не менш важливі наші ініціативи:

- пакет безкоштовних ліків для пенсіонерів - безкоштовне медичне обстеження для людей похилого віку
- перегляд ціни на газ та повернення пільгових тарифі для населення
- зниження пенсійного віку та ін.

 Якщо Полтавщина обере у народні депутати члена нашої команди Руслан Ляшко (не родич, але соратник), разом з ним будемо проштовхувати важливі для українців законопроекти.

 Бо один Ляшко добре, а два - краще.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Полтава,кандидат,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.